دکتر مزاج
دکترمزاج کامل‌ترین مرجع تخصصی طب سنتی
دنبال چه هستید؟
بهترین

بهترین دکتر طب سنتی

در سال‌های اخیر طب سنتی در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. امروزه افراد بسیاری این رشته را در دانشگاه مطالعه می‌کنند. بسیاری از کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند تخصص و تجربه زیادی دارند. بنابراین یافتن بهترین دکتر طب سنتی کمی گیج کننده شده است. ما در این مطلب شما را با تعدادی از بهترین افراد این حوزه آشنا خواهیم کرد. بنابراین اگر به دنبال بهترین متخصص طب سنتی هستید، همراه ما باشید. اما اگر به دنبال تست مزاج شناسی آنلاین هستید میتوانید از طریق سایت دکتر مزاج، طبع و مزاج خود را به صورت آنلاین بشناسید.

بهترین دکتر طب سنتی در ایران

در سراسر ایران افراد زیادی وجود دارند که در زمینه طب سنتی مشغول به فعالیت هستند. با این حال، بعضی از آن‌ها بسیار شناخته شده‌تر از دیگران هستند. دلیل این موضوع این است که این متخصصان، اولا دارای مدرک دکترای طب سنتی از دانشگاه‌های معتبر کشور هستند. بنابراین از دانش و سواد کافی برای این کار برخوردارند. ثانیا این متخصصان شناخته شده، تجربه و سابقه کاری زیادی در زمینه پزشکی یا طب سنتی دارند و با انواع بیماری‌ها، روش‌های درمان و بیماران مختلف به خوبی آشنایی دارند. سومین دلیلی که این پزشکان را برجسته می‌کند، اخلاق حرفه‌ای و طرز برخورد خوب آن‌ها با بیمارانشان است.

در این مطلب تعدادی از بهترین متخصصان طب سنتی در ایران را به شما معرفی خواهیم کرد. شما می‌توانید در ادامه این مقاله بهترین دکتر طب سنتی در تهران، بهترین دکتر طب سنتی در اصفهان و بهترین دکتر طب سنتی در شیراز را پیدا کنید.

بهترین دکتر طب سنتی در غرب تهران

چنانچه ساکن تهران هستید و به دنبال یک متخصص طب سنتی خوب در غرب تهران می‌گردید، باید گفت در این منطقه کلینیک‌ها و مطب‌های زیادی وجود دارد که در حوزه طب سنتی فعال هستند و تعداد بسیار زیادی از آن‌ها در گروه بهترین‌ها قرار دارند. این مراکز انواع روش‌های درمانی طب سنتی مانند طب سوزنی، ماساژ، زالو درمانی، حجامت، گیاهان دارویی و… را به بیماران خود ارائه می‌کنند. از طرف دیگر، متخصصانی که در این مراکز فعال هستند، مدارک خود را از بهترین دانشگاه‌های کشور و حتی کشورهای چین و… دریافت کرده‌اند.

شما با جستجو در اینترنت می‌توانید به نام و آدرس دقیق هر دکتر طب سنتی دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال برخی از مراکز طب سنتی که در غرب تهران واقع هستند عبارتند از: کلینیک ژرفا، مجتمع پزشکی امیر، مطب دکتر محبوبه ابریشم کار و… .

دکتر طب سنتی در اصفهان

در اصفهان نیز مراکز درمانی بسیاری وجود دارند که در حوزه طب سنتی کار می‌کنند. شما در این مراکز می‌توانید برخی از بهترین متخصصان طب سنتی را پیدا کنید. همچنین شما می‌توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت، با تعداد زیادی از آن‌ها آشنا شوید و حتی نظرات دیگران را راجع به آن‌ها جویا شوید.

ما در این مطلب دکتر محمد مظاهری و دکتر علیرضا قیومی را به شما معرفی خواهیم کرد که شما می‌توانید برای هر نوع بیماری و مشکل سلامتی، به ایشان مراجعه کنید. این افراد در گروه بهترین متخصصان طب سنتی کشور قرار دارند که در اصفهان ساکن هستند. چنانچه مراجعه حضوری در مطب ایشان برایتان مقدور نباشد، می‌توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری با دکتر مورد نظر خود ارتباط برقرار نمایید.

بهترین دکتر طب سنتی برای نازایی در اصفهان

همانطور که می‌دانید، نازایی ممکن است مشکل افراد بسیاری باشد. بسیاری از این افراد ممکن است در درمان نازایی خود از طریق روش‌های دیگر به نتیجه نرسیده باشند و یا کلا تمایلی به استفاده از روش‌های درمانی دیگر نداشته باشند. این افراد می‌توانند طب سنتی را برای درمان خود در نظر بگیرند زیرا بسیاری از کسانی که به این نوع طب برای این بیماری، روی آورده‌اند به خوبی به نتیجه رسیده‌اند.

در اصفهان تعداد زیادی کلینیک طب سنتی خوب وجود دارد که متخصصان ماهری نیز در آن‌ها فعال هستند. تعداد بسیاری از این مراکز در زمینه درمان نازایی بسیار خوب عمل می‌کنند و بنابراین تعیین بهترین دکتر طب سنتی برای نازایی در اصفهان کمی دشوار است. لازم به ذکر است که این افراد برای درمان نازایی از طب سوزنی و سایر روش‌های درمانی استفاده می‌کنند.

دکتر محمد مظاهری اصفهان

یکی از بهترین متخصصان طب سنتی کشور، دکتر محمد مظاهری است. ایشان از دانشگاه طب سنتی ایران فارغ التحصیل شده‌اند‌ و در زمینه طب سنتی ایرانی، دارای مدرک دکترای تخصصی هستند.

دکتر محمد مظاهری در اصفهان مشغول فعالیت هستند. بنابراین کسانی که می‌خواهند به صورت حضوری با ایشان ملاقات داشته باشند، لازم است به اصفهان بروند. با این حال، امکان ارتباط با ایشان از هر نقطه ایران نیز به راحتی امکان پذیر است. زیرا می‌توان به صورت آنلاین نیز با ایشان ارتباط برقرار نمود.

مراجعین دکتر مظاهری، از مشکلات گوناگونی مانند سردرد، اختلالات گوارشی و… رنج می‌برده‌اند، اما پس از مراجعه به ایشان، توانسته‌اند مشکلات سلامتی خود را به خوبی برطرف نمایند. لازم به ذکر است که بسیاری از کسانی که به دکتر مظاهری مراجعه نموده‌اند از دانش بالا و طرز برخورد خوب وی، بسیار راضی بوده‌اند.

دکتر علیرضا قیومی

یکی دیگر از بهترین متخصصان طب سنتی کشور، دکتر علیرضا قیومی است. ایشان نیز در زمینه طب سنتی ایرانی دارای مدرک دکترای تخصصی هستند و از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده‌اند. ایشان همچنین دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند.

مطب دکتر علیرضا قیومی نیز در استان اصفهان واقع است. اما همانند دکتر مظاهری، می‌توان از هر نقطه ایران با ایشان به صورت تلفنی یا آنلاین ارتباط برقرار کرد و مشاوره پزشکی دریافت نمود.

نظرات بیماران و مراجعین دکتر قیومی نسبت به ایشان بسیار مثبت ارزیابی شده‌‌اند. تقریبا همه بیماران این دکتر طب سنتی از طرز برخورد خوب و انرژی بالای ایشان خرسند بوده‌اند. از طرف دیگر، آن‌ها بیان کرده‌اند که دکتر قیومی در تشخیص دقیق مشکلات مربوط به سلامتی بیمار، بسیار خوب عمل می‌کند.

طب سنتی شیراز

امروزه طب سنتی بسیار گسترده شده است و افراد بسیاری برای برطرف نمودن مشکلات سلامتی خود به آن روی می‌آورند. به همین دلیل مراکز طب سنتی و متخصصان طب سنتی در سراسر ایران فعال شده‌اند. شیراز نیز یکی از شهرهایی است که طب سنتی در آن رونق دارد. همه روزه افراد بسیاری به کلینیک‌های طب سنتی شیراز مراجعه می‌کنند. بسیاری از این افراد حتی از نقاط دیگر کشور به این مراکز می‌آیند.

اگر بخواهید بهترین متخصصان طب سنتی شیراز را جستجو کنید به یک لیست طولانی خواهید رسید. ما در این مطلب شما را با دکتر ملک پور، دکتر عزیزی، دکتر جلادت و دکتر جوشن آشنا خواهیم کرد. این افراد در زمینه طب سنتی مهارت و تجربه بالایی دارند و بسیار معروف هستند و افراد زیادی مراجعه به آن‌ها را توصیه می‌کنند.

دکتر ملک پور طب سنتی شیراز

دکتر محمد حسین ملک پور، یکی از بهترین متخصصان طب سنتی کشور هستند. ایشان مدرک پزشکی عمومی دارند و در شهر شیراز، زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شیراز به طبابت مشغولند. علاوه بر پزشکی عمومی، دکتر ملک پور در زمینه طب سنتی نیز تخصص دارند. ایشان در زمینه طب سوزنی، حجامت، زالو درمانی و… دارای تجربه زیادی هستند. در واقع دکتر ملک پور دارای حدود بیست و پنج سال سابقه کاری در زمینه طبابت هستند.

همانطور که گفته شد، ایشان ساکن شیراز هستند اما در فضای مجازی مانند واتساپ یا اینستاگرام نیز فعالند و امکان برقراری ارتباط آنلاین نیز با این دکتر طب سنتی وجود دارد.

فرقی نمی‌کند از چه مشکلی در رابطه با سلامتی رنج می‌برید. اگر دچار پا درد، کمر درد، سردرد، مشکلات گوارشی، دیسک و… هستید، می‌توانید به ایشان مراجعه نمایید تا از وضعیت فعلی خود نجات پیدا کنید. کسانی که به ایشان مراجعه کرده‌اند از نحوه عملکرد این دکتر، رضایت بالایی دارند.

دکتر عزیزی طب سنتی شیراز

یکی دیگر از متخصصان طب سنتی کشور که در شیراز مشغول فعالیت هستند، دکتر امیر عزیزی هستند. آخرین مدرک تحصیلی ایشان، دکترای حرفه‌ای پزشکی بوده است. دکتر عزیزی در زمینه طب سنتی به خصوص حجامت و هومیوپاتی نیز تخصص دارند. لازم به ذکر است که سابقه کاری ایشان حدود 32 سال است.

اگر کنجکاو هستید که بدانید بیماران دکتر عزیزی نسبت به ایشان چه نظری دارند، باید بگوییم آن‌ها از مهارت و تخصص بالا و طرز برخورد حرفه‌ای ایشان بسیار راضی هستند. همانند موارد قبلی، بیماران دکتر عزیزی نیز برای رفع مشکلات گوناگون مانند آلرژی، نازایی، سیاتیک و… به ایشان مراجعه کرده‌اند و پس از طی کردن مراحل درمان، به خوبی به نتیجه رسیده‌اند.

دکتر جلادت طب سنتی شیراز

دکتر امیر محمد جلادت یکی دیگر از متخصصان برجسته طب سنتی در کشور هستند که در حال حاضر در شهر شیراز به طبابت مشغولند. ایشان مدرک دکترای تخصصی طب سنتی خود را از دانشگاه تهران کسب کرده‌اند و اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز هستند.

حوزه‌های تخصصی دکتر جلادت شامل مواردی همچون طب ایرانی، درمان ناباروری مردان، برطرف نمودن مشکلات تناسلی و جنسی آقایان، مشکلات مربوط به کیفیت زندگی بیماران سرطانی، مشکلات آلرژی و… است.

همانند سایر متخصصانی که آن‌ها را در این صفحه معرفی نمودیم، نظرات بیماران و مراجعین درباره دکتر طب سنتی آقای جلادت نیز بسیار مثبت هستند. آن‌ها از اخلاق دکتر و نحوه طبابت ایشان بسیار تعریف می‌کنند. ضمن اینکه آن‌ها با مراجعه به ایشان به نتایج خوبی در رابطه با برطرف نمودن مشکلات سلامتیشان دست پیدا کرده‌اند.

دکتر جوشن طب سنتی شیراز

دکتر عباس جوشن نیز یکی دیگر از متخصصان طب سنتی هستند که در شیراز فعالند. دکتر جوشن مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه شهید صدوقی یزد و مدرک دکترای تخصصی طب سنتی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نموده است. ایشان در زمینه طبابت، حدود 20 سال تجربه دارند.

حوزه‌های فعالیت دکتر جوشن بسیار گسترده است که برخی از آن‌ها عبارتند از: کبد چرب، گوارش، سردرد، مفاصل و دیسک، بیماری‌های پوستی، آلرژی، مفاصل، ناباروری مردان و… .

از طرف دیگر روش‌های درمانی دکتر جوشن شامل مواردی مانند گیاهان دارویی، حجامت، زالو درمانی، طب سوزنی، غمز، فصد، بادکش و… هستند.

لازم به ذکر است که دکتر جوشن در میان بیماران خود از محبوبیت زیادی برخوردار هستند زیرا آنها معتقدند که ایشان در تشخیص و درمان بیماری بسیار خوب عمل می‌کنند.

درمانگاه طب سنتی

همانطور که دیدید، در نقاط مختلف ایران از جمله تهران، اصفهان و شیراز تعداد زیادی درمانگاه طب سنتی وجود دارد که شما می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.

حوزه‌های کاری هر کدام از آن‌ها نیز متفاوت است. به عنوان مثال برخی از درمانگاه‌ها در زمینه داخلی یعنی فشار خون، گوارش، دیابت و… فعالیت می‌کنند. برخی دیگر در زمینه پوست، مو و زیبایی تخصص دارند. تعدادی از آن‌ها به طور تخصصی در زمینه زنان یا مردان و ناباروری فعال هستند. حتی برخی از آن‌ها برای درمان مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب و مواردی از این قبیل خدمات ارائه می‌دهند. با این حال، برخی از مراکز نیز در حوزه‌های متعددی تخصص دارند.

شما می‌توانید برای اصلاح سبک زندگی و تغذیه خود نیز به دکتر طب سنتی مربوطه مراجعه نمایید. حتی اگر مشکل پوست دارید یا به دنبال راه‌های زیبایی پوست به طور طبیعی هستید، باید گفت برخی از مراکز طب سنتی در این حوزه متخصص هستند و پاکسازی پوست انجام می‌دهند. آن‌ها همچنین انواع ماسک، کرم، لوسیون‌های گیاهی و… را به شما ارائه می‌کنند تا بتوانید بدون دردسر مواد شمیایی از پوست خود مراقبت کنید.

روش‌های درمانی هر متخصص نیز منحصر به فرد است. به عنوان مثال برخی از افراد در زمینه طب سوزنی تخصص دارند. برخی از آن‌ها متخصص ماساژ هستند. تعدادی از آن‌ها خدمات حجامت را ارائه می‌دهند.

جمع بندی

در این مطلب درباره متخصصان طب سنتی در ایران صحبت کردیم. ما در این مطلب اشاره کردیم که تعداد زیادی متخصص طب سنتی در کشور وجود دارد. اما بعضی از آن‌ها که از دانش و تجربه کافی برخوردار هستند و ارتباط خوبی با بیماران برقرار می‌کنند، بسیار معروف و محبوب شده‌اند.

بنابراین تعدادی از بهترین متخصصان طب سنتی را برایتان معرفی نمودیم که عبارت بودند از: دکتر مظاهری، دکتر قیومی، دکتر ملک پور، دکتر عزیزی، دکتر جلادت و دکتر جوشن. دو مورد اول در اصفهان و مابقی در شیراز ساکن هستند. چنانچه مشکلی داشته باشید و بخواهید به ایشان مراجعه کنید لازم است به مطب آن‌ها یا کلینیکی که در آن کار می‌کنند مراجعه کنید یا از طریق تلفن یا شبکه‌های اجتماعی با آن‌ها صحبت نمایید.

لازم به ذکر است که تخصص هر دکتر با دیگری متفاوت است. بنابراین قبل از مراجعه به درمانگاه یا مطب دکتر مورد نظر خود، باید ببینید که این دکتر طب سنتی در زمینه درمان بیماری شما مهارت دارند یا خیر. این کار به راحتی از طریق جستجو در اینترنت یا تماس با کلینیک امکان پذیر است.


برای مشاهده آنلاین لیست بهترین دکتر طب سنتی در شهر خود روی دکمه زیر کلیک کنید.

Preview Form دکتر مزاج – طب سنتی